Ви тут: Кафедри / Автомобільної електроніки / Міжнародна діяльність
Русский
English
Deutsch
Français
четвер, 21-03-2019

 

Пардубицкий Університет (Univerzita Pardubice) заснований в 1950 році як Хімічний інститут в Пардубіцах. У 1953 році відбулося перетворення інституту в Хіміко-технологічний університет, завдяки створенню нових факультетів, змінилася і структура університету. Свою сучасну назву Університет отримав в 1994 році.

Наші студенти в Пардубіцької Університеті, Чехія

Міжнародна діяльність

 

Кафедра підтримує наукові зв’язки з провідними науковими школами, такими як НТУ «КПІ», УТУ, НГУ, фірмою Lenze (Німеччина), фірмою “Ford-motors” (США) та ін.

Науковці кафедри підтримують постійний зв'язок з провідними підприємствами, науковими установами та учбовими закладами, що займаються проблемами транспортного машинобудування.

Кафедра АЕ має постійний зв'язок з російською електротехнічною академією та кафедрами електричних систем МАМІ, МАДІ та МГОУГФ. 

 

Перспективи міжнародної діяльності кафедри

 

базуються на  особистих зв’язках, що постійно підтримуються з ведучими світовими спеціалістами у галузі використання енергії імпульсних магнітних полів для створення прогресивних промислових технологій сучасності.

Студенти спеціальності «Електричні системи і комплекси транспортних засобів» мають можливість на регулярній основі брати участь у престижних міжнародних науково-студентських конференціях, проходити стажування в кращих європейських технічних вузах, відвідувати найбільші автомобілебудівні підприємства.