Ви тут: Кафедри / Технічної експлуатації і сервісу автомобілів
Русский
English
Deutsch
Français
понеділок, 18-02-2019

Координати

Адреса: Україна, 61002, м. Харків, вул. Петрівського, 25, ХНАДУ,

Кафедра "Технічної експлуатації і сервісу автомобілів". 

Телефон: +38 (057)-707-37-69. 

E-mail: keat@khadi.kharkov.ua.

 

Інформація для абітурієнтів

Презентація спеціальності 274 - Автомобільний транспорт

Докладніше .....

Науково-технічна та науково-методична конференція викладачів

Харківський національний автомобільно-дорожній університет проводил 82-ю науково-технічную та науково-методичную конференцію. На базі кафедри «Технічної експлуатації та сервісу автомобілів» секція проводилась 8 травня 2018 р. Голова секції – проф. В.П. Волков. Секретарь – доц. С.М. Мастепан.

Детальніше...

Інформація про кафедру "Технічної експлуатації і сервісу автомобілів"

Характеристика кафедри

Кафедра "Технічної експлуатації і сервісу автомобілів" Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) утворена в 1933 році. За ці роки вона отримала визнання споріднених кафедр інших вузів і придбала певний професійний імідж. Кафедра ТЕСА постійно знаходиться в числі провідних кафедр університету і багато в чому визначає його популярність.

За більш ніж 80 років свого існування нею щорічно підготовляли в середньому 115 молодих фахівців.

Кафедра постійно прагне до реалізації головної концепції вищої школи - зміщення центру ваги університетської освіти в бік глибшого розуміння суті завдань і проблем науково-технічного прогресу. У зв'язку з цим з ініціативи кафедри в навчальному процес введені нові дисципліни - "Системотехніка транспорту", "Технічна кібернетика транспорту" та ін.

На кафедрі був створений перший обчислювальний центр інституту (35 років тому). Причому за концепцію комп'ютеризації навчального процесу прийнята розробка науково-обгрунтованих алгоритмів розв'язання та оптимізація конкретних техніко-економічних завдань в даній галузі знань.

Кафедри, як і люди, народжуються, розвиваються, досягають зрілого віку, мужніють, відзначають свої ювілеї. У їх біографії за законами діалектики теж бувають підйоми і спади, успіхи і невдачі. Кафедра, як основний структурний підрозділ вузу, по-справжньому існує тільки в динаміці і безперервному розвитку. Для неї повноцінне життя - це постійний прогрес у навчально-методичної та науково-дослідній роботі. Якщо вона не розвивається, вона практично перестає функціонувати.