КАФЕДРА АВТОМОБІЛЬНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ

Наші студенти мають змогу навчатися за програмами ПОДВІЙНИХ ДИПЛОМІВ першого (бакалаврського) рівня «Електромобілі та автомобільна електроніка» і другого (магістерського) рівня «Електромобілі та енергозберігаючі технології». Дані програми реалізуються разом з нашими партнерами з Ризького технічного університету (Латвія). По закінченню навчання випускник отримає два дипломи (диплом ХНАДУ та диплом РТУ). 

На кафедрі працює висококваліфікований професорсько-викладацький склад: 5 докторів наук, професорів, 6 кандидатів наук, доцентів, 2 асистенти і 3 аспіранти, які забезпечують навчальний процес за професійними дисциплінами за спеціальністю G3 - «ЕЛЕКТРИЧНА ІНЖЕНЕРІЯ» (141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка») освітнього рівня бакалавр за Освітньою програмою "Електромобілі та автомобільна електроніка" та освітнього рівня магістр за Освітньою програмою "Електромобілі та енергозберігаючі технології".  

На кафедрі здійснюється підготовка бакалаврів і магістрів зі спеціальністю:

  • G3 - «ЕЛЕКТРИЧНА ІНЖЕНЕРІЯ» 

Основні професійні напрямки підготовки:

  • Автомобільна електроніка;
  • Електромобілі та енергозберігаючі технології;
  • Комп’ютерне та діагностичне обладнання дилерських центрів та СТО;
  • Експлуатація та ремонт електронного обладнання транспортних засобів.    

Кафедра має свої комп'ютерні класи, в яких студенти отримують можливість виконувати домашні завдання, працювати над курсовими та дипломними роботами.

На кафедрі постійно проводиться велика науково-практична робота, результати якої регулярно публікуються у відомих фахових виданнях як в Україні, так і закордоном.

Кафедра має лабораторії з сучасним обладнанням серед яких:

  • комплекс для навчання та практичних досліджень на електромобілях Nissan Leaf  
  • автомобіль з гібридною силовою установкою TOYOTA PRIUS
  • автомобіль Hyundai ACCENT
  • електромобіль Sens
  • комплекс сонячної зарядної станції для електромобілів
  • комп'ютерний клас із сучасним обладнанням для навчання з програмування мікроконтролерів, творчої наукової роботи та роботи над курсовими та дипломними роботами

На кафедрі постійно проводиться велика науково-практична робота, результати якої регулярно публікуються у відомих фахових виданнях як в Україні, так і закордоном. Кафедра автомобільної електроніки має власний електронний науковий журнал «Автомобіль і електроніка. Сучасні технології», що включено до Переліку наукових фахових видань України категорії «Б».

Студенти залучаються до наукової роботи та беруть участь у міжнародних конференціях. Найбільш здібних студентів запрошують до аспірантури з дослідження гібридних автомобілів, електромобілів та інших актуальних і цікавих завдань. (детально див.разділ «Наукова діяльність»).

Наші випускники (починаючи ще зі старших курсів) успішно працюють на промислових підприємствах і фірмах, у проектних, конструкторських і науково-дослідних організаціях, сервісних центрах, навчальних закладах різних рівнів, відкривають свої фірми з ремонту, сервісного обслуговування та продажу комплектуючих деталей і вузлів автомобілів. Вони ініціативні, широко освічені, здатні вирішувати не тільки науково-технічні, але організаційно-економічні завдання. Якщо Ви хочете отримати відмінну вищу освіту і стати висококваліфікованим фахівцем - приходьте вчитися до нас, на кафедру автомобільної електроніки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ).

Останнi новини

Опубліковано:

Кафедра автомобільної електроніки представила результати участі у проєкті Erasmus+ DIGITRANS

17-18 квітня на кафедрі автомобільної електроніки проведено навчальний семінар для викладацького та допоміжного персоналу щодо розповсюдження результатів за проєктом Erasmus+ DIGITRANS «Цифрова трансформація освітнього процесу вищих навчальних закладів в Україні та Молдові для сталої взаємодії з...

Опубліковано:

Візит до лабораторії високих напруг компанії ELEMKO в рамках проєкту Erasmus+ DIGITRANS

У межах реалізації міжнародного проєкту Erasmus+ DIGITRANS учасники зустрічі 11 квітня 2025 року відвідали лабораторію високих напруг компанії ELEMKO (Греція), що спеціалізується на розробці та тестуванні систем грозозахисту.

Під час візиту представники компанії провели змістовну лекцію, присвячену...

Опубліковано:

Участь кафедри автомобільної електроніки у зустрічі проєкту Erasmus+ DIGITRANS у Греції

З 9 по 11 квітня 2025 року кафедра автомобільної електроніки ХНАДУ взяла участь у міжнародній зустрічі в рамках реалізації проєкту Erasmus+ Digital Transformation of HEIs Education Process in Ukraine and Moldova for Sustainable Engagement with Enterprises (DIGITRANS).

Захід проходив у місті Псахна,...

Опубліковано:

Запрошуємо до участі в 87-й Міжнародній студентській науковій конференції

Кафедра автомобільної електроніки запрошує студентів, аспірантів та молодих науковців до участі у 87-й Міжнародній студентській науковій конференції, яка відбудеться 8–9 квітня 2025 року з 15:10 до 17:00  в онлайн-форматі.

Конференція проходитиме у вигляді вебінару на платформі дистанційного...

Опубліковано:

Інформаційна сесія DIGITRANS у рамках Дня відкритих дверей

22 березня в рамках Дня відкритих дверей Автомобільного факультету кафедра Автомобільної електроніки провела інформаційну сесію та семінар для зацікавлених сторін за проєктом Erasmus+ «Цифрова трансформація освітнього процесу вищих навчальних закладів в Україні та Молдові для сталої взаємодії з...

Внешняя ссылка открывается в новом окнеЩиро вітаємо наших перших випускників Гнатову Ганну та Олександра Никоненко з успішним завершенням програми подвійних дипломів та отриманням дипломів магістра РТУ та ХНАДУ.

Дана програма подвійних дипломів інтегрована у навчальний процес ХНАДУ за проєктом Внешняя ссылка открывается в новом окнеCybPhys програми ЄС Erasmus+.

КОНТАКТИ

Наша адреса: 61002, м. Харків,
вул. Ярослава Мудрого, 25, ХНАДУ,

E-mail: ae.hnadu@remove-this.gmail.remove-this.com 
Телефон кафедри: (057) 707-36-96

Зав.каф. Андрій Вікторович Гнатов:
моб. тел.: +38 066-743-08-87

 

 

Наші американські друзі і партнери:

Запрошуємо студентів пройти безкоштовне онлайн стажування в американській компанії Nobel Explorers з подальшим отриманням сертифікату міжнародного зразку.