141«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Чому "АВТОМОБІЛЬНА ЕЛЕКТРОНІКА"

Автомобільний транспорт відіграє важливу роль в економічному розвитку будь-якої країни.

У цих умовах постає проблема підготовки фахівців, здатних здійснювати технічне обслуговування і сервіс автомобілів. При цьому потрібно брати до уваги, що сучасний автомобіль є складною технічною системою, що містить безліч електронних пристроїв і систем, які дозволяють зробити транспортний засіб більш економічним, безпечним і зручним.

В останні роки значно розширилося використання електроніки, що управляє роботою систем управління автомобільними двигунами та іншими агрегатами: зчепленням, коробкою передач, рульовим приводом, гальмівним пристроєм, підвіскою.

Автомобілі можуть бути оснащені також допоміжними системами різного цільового призначення: системою підтримки постійної швидкості руху й, одночасно, безпечної дистанції до першого автомобіля ("активний круїз-контроль"), системою допомоги під час паркування, системою клімат-контролю, системою навігації, системою контролю тиску повітря в шинах тощо.

Детальніше...

КОНТАКТИ

Наша адреса: 61002, м. Харків,
вул. Ярослава Мудрого, 25, ХНАДУ,

З консультацій щодо вступу:
доц. Дзюбенко Олександр Андрійович: моб. (066) 768-41-16

зав. каф., проф. Андрій Вікторович Гнатов: е-mail: kalifus76@gmail.com 
моб. (066) 743-08-87  

Звернення директора фірми Внешняя ссылка открывается в новом окнеELCARS Павла Сохина до випускників АФ ХНАДУ і до абітурієнтів