НОВИНИ

Опубліковано:

Представники кафедри автомобільної електроніки відзвітували щодо виконаної роботи в рамках реалізації Еразмус проєкту

1 березня 2021 р. в рамках реалізації Еразмус проєкту "Розвиток практично орієнтованої спрямованої на студентів освіти у напрямку моделювання кібер-фізичних систем", CybPhys, № 609557-EPP-1-2019-1-LV-EPPKA2-CBHE-JP пройшла чергова он-лайн зустріч на Zoom платформі.

 

Порядок...

Опубліковано:

Викладачка кафедри автомобільної електроніки прийняла участь у вебінарі «Авторські профілі науковця: бонус чи тягар»

Викладачка кафедри автомобільної електроніки Щ.В. Аргун прийняла участь у вебінарі «Авторські профілі науковця: бонус чи тягар» і отримала відповідний сертифікат.

Лектор:  Ірина Тихонкова

Тези: Доробок наукового працівника складається з опублікованих праць, які можуть бути...

Опубліковано:

Кафедра автомобільної електроніки прийняла участь у он-лайн зустрічі в рамках реалізації Еразмус проєкту

8 лютого 2021 р. в рамках реалізації Еразмус проєкту "Розвиток практично орієнтованої спрямованої на студентів освіти у напрямку моделювання кібер-фізичних систем", CybPhys, № 609557-EPP-1-2019-1-LV-EPPKA2-CBHE-JP пройшла чергова он-лайн зустріч на Zoom платформі.

 

Порядок...

Опубліковано:

Відбувся День відкритих дверей

Атомобільний факультет та факультет транспортних систем Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) провів День відкритих дверей в форматі БЕЗКОШТОВНОГО ПРОБНОГО ЗНО.

Захід відбувся 30 СІЧНЯ 2021 р.

10.00-українська мова

12.00-математика

...

Опубліковано:

День відкритих дверей в форматі БЕЗКОШТОВНОГО ПРОБНОГО ЗНО

Шановні учні та батьки!!!

Атомобільний факультет Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) запрошує на День відкритих дверей в форматі БЕЗКОШТОВНОГО ПРОБНОГО ЗНО.

Захід відбудеться 30 СІЧНЯ 2021 р

10.00-українська мова
12.00-математика

Корпус...

Опубліковано:

Кафедра автомобільної електроніки прийняла участь у он-лайн зустрічі в рамках реалізації проєкту Erasmus+ KA2

12 січня 2021 р. в рамках реалізації Еразмус проєкту "Розвиток практично орієнтованої спрямованої на студентів освіти у напрямку моделювання кібер-фізичних систем", CybPhys, № 609557-EPP-1-2019-1-LV-EPPKA2-CBHE-JP пройшла чергова он-лайн зустріч на Zoom платформі.

Представники...

Опубліковано:

Представники каф. автомобільної електроніки прийняли участь на першому он-лайн уроці курсу англійської мови

Сьогодні 11.01.21 у рамках реалізації проєкту Erasmus+ KA2 "Розвиток практично орієнтованої студентської освіти в області моделювання кібер-фізичних систем" відбувся перший урок курсу англійської мови, який проходив через MsTeams.

На цьому уроці бали присутні представники...

Опубліковано:

Офіційне відкриття комп'ютерного класу (216 ауд.), розбудованого за кошти проєкту Erasmus+ KA2

Відбулось офіційне відкриття комп'ютерного класу (складової "Лабораторії енергозберігаючих технологій на транспорті"), розбудованого у рамках проєкту Erasmus+ KA2 "Розвиток практично орієнтованої студентської освіти в області моделювання кібер-фізичних систем".

На цьому...

Опубліковано:

Вітаємо Щасяну Валіковну Аргун з отриманням диплому доктора технічних наук!

18.12.20 на засіданні Вченої раду університету відбулось урочисте вручення професору кафедри автомобільної електроніки Щасяну Валіковну Аргун диплому доктора технічних наук.

Кафедра автомобільної електроніки щиро вітає Щасяну Валіковну і бажає їй подальших успіхів і наукових...

Опубліковано:

На кафедрі автомобільної електроніки пройшли захисти магістерських робіт за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та елек

На кафедрі автомобільної електроніки пройшли захисти магістерських робіт за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

 

Захисти проходили на новому інтерактивному обладнанні з використанням сучасних мультимедійних технологій. Дане обладнання...

Опубліковано:

На кафедрі АВТОМОБІЛЬНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ пройшов день відкритих дверей

На кафедрі АВТОМОБІЛЬНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ Харківського національного автомобільно-дорожнього університету пройшов день відкритих дверей з випускниками Харківського державного політехнічного коледжу.

Наші гості познайомилися з однією з найбільш актуальних спеціальностей в галузі...

Опубліковано:

Відбулась он-лайн зустріч на Zoom платформі в рамках реалізації Еразмус проєкту "Розвиток практично орієнтованої спрямованої на студентів

7 грудня 2020 р. відбулась чергова он-лайн зустріч на Zoom платформі в рамках реалізації Еразмус проєкту "Розвиток практично орієнтованої спрямованої на студентів освіти у напрямку моделювання кібер-фізичних систем", CybPhys, №609557-EPP-1-2019-1-LV-EPPKA2-CBHE-JP.

Порядок...

To top

Вітаємо наших студентів з початком навчального року!

To top