СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ

Студенти долучаються до захоплюючого наукового життя лабораторії кафедри АВТОМОБІЛЬНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ.

Вони також є співавторами наукових статей, виступають з доповідями на щомісячному семінарі, який проводиться на кафедрі фізики та приймають участь у наукових конференціях.

Підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Автомобільна електроніка», спеціальність «Автомобільний транспорт»

10 квітня 2019 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету кафедрою «Автомобільної електроніки» була проведена підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Автомобільна електроніка», спеціальність «Автомобільний транспорт».
Галузева конкурсна комісія у складі 12 професорів, докторів наук з 7 вищих навчальних закладів України забезпечила рецензування 23 студентських наукових робіт, що надійшли з 14 навчальних закладів.
На підсумковій науково-практичній конференції, що проводилася у конференц-залі ХНАДУ, зібрались студенти з різних міст нашої держави. Були представлені Житомир, Краматорськ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв. Чотири заклади освіти нашого міста представили свої роботи.
На початку конференції гостей привітав Голова галузевої конкурсної комісії, проректор з наукової роботи Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, професор Богомолов В.О. Він відмітив широку географію представлених робіт, побажав студентам успіхів у захисті та подальшій науковій роботі.

Потім слово узяв заступник голови комісії, завідувач кафедри «Автомобільної електроніки», професор Бажинов О.В. Він закликав студентів до плідної роботи та запросив студентів та викладачів до подальшого співробітництва.
Багато студентів приїхали зі своїми науковими керівниками, які підтримували їх як у моменти доповідей, так і у дискутуванні робіт.
Теми робіт з напряму «Автомобільна електроніка» розглядали актуальні питання підвищення енергоефективності електричного приводу, надійності роботи електричного обладнання транспортних засобів, комп’ютерного діагностування гібридних та електромобілів.
Студенти усіх курсів спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Харківського національного автомобільно-дорожнього університету були присутні на підсумковій конференції. Слухачі і доповідачі приймали активну участь в обговоренні доповідей. Конференцію також відвідав декан автомобільного факультету, професор Сараєв О.В.
У перерві, після кофе-брейку, студенти нашого університету, у голові з замісником декану автомобільного факультету Безродним В.В. провели екскурсію для гостей. Вони відвідали Лабораторію швидкісних автомобілів, кафедру «Технічної експлуатації та сервісу автомобілів», навчальні та наукові лабораторії кафедри «Автомобільної електроніки».
У рамках роботи конференції було заслухано 14 доповідей молодих науковців з 10 вищих навчальних закладів України.

На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити:
- Дипломом І ступеня – Ходака С.С. (ХНАДУ);
- Дипломами ІІ ступеня – Божкова О.С. (ДВНЗ «Криворізький національний університет») та Оліховича М.І. (Львівський національний аграрний університет);
- Дипломами ІІІ ступеня – Бойка Р.В. (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка), Дороша М.Ю. (Луцький національний технічний університет) та Щеглову Анастасію (Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова).

Кафедра Автомобільної електроніки висловлює щиру подяку учасникам ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Автомобільна електроніка», спеціальність «Автомобільний транспорт»!

 

To top