Дистанційне навчання та літня сессія 2019/2020 навчального року

Для протидії поширенню короновірусу COVID-19 з 12 березня 2020 р. Харківський національний автомобільно-дорожній університет запровадив дистанційне навчання. У зв'язку з продовженням карантину подальша робота над виконанням та захист курсових робіт, проектів та розрахункових робіт, а також складання іспитів відбуватиметься дистанційно.

Ресурси для дистанційного навчання представлені у Внешняя ссылка открывается в новом окнефайловому архіві та на Внешняя ссылка открывается в новом окненавчальному сайті. На «Навчальному сайті» можлива самостійна реєстрація, доступ до матеріалів «Файлового архіву» кафедри вільний.

Для оперативного консультування студентів з дисциплін, що викладаються кафедрою, створені групи у соцмережах.

З питань організації навчального процесу та організації підсумкової атестації звертатися на електронну пошту kp.dmtmm@remove-this.gmail.remove-this.com та за телефоном 094 1273933 (viber, telegram).

Виконані курсові роботи, проекти та розрахункові роботи надсилати на електронну пошту kp.dmtmm@remove-this.gmail.remove-this.com. Відмітки про отримання надісланих матеріалів будуть відображені у файлах на Google диску за посиланням drive.google.com/open

Відповідно до Тимчасового порядку проведення літньої екзаменаційної сесії 2019-2020 навчального року за дистанційною формою в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті в умовах карантину термін завершення навчального року встановлюється 30 вересня 2020 року, крім студентів-бюджетників для яких він закінчиться 01 липня 2020 р., відповідно до наказів ректора про переведення на наступні курси та нарахування стипендій.

Розклад іспитів знаходиться за посиланнями:

Внешняя ссылка открывается в новом окнеДля студентів автомобільного факультету

Внешняя ссылка открывается в новом окнеДля студентів механічного факультету

Внешняя ссылка открывается в новом окнеДля студентів факультету транспортних систем