Кафедра "ДВИГУНИ ВНУТРІШНЬОГО ЗГОРЯННЯ"

Кафедра ДВЗ ХНАДУ заснована у 1930 році.

У теперішній час кафедра ДВЗ ХНАДУ - це навчально-науковий комплекс, який забезпечує підготовку бакалаврів  та магистрів зі спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування» (професійне спрямування «Двигуни внутрішнього згорання»).

Кафедра виконує широкий спектр наукових і науково-методичних досліджень, які спрямовані на поліпшення ефективності навчального процесу і вирішення перспективних задач двигунобудування.

 

Енергетичне машинобудування - галузь виробництва промислового обладнання для генерації і передачі різних форм енергії. Область професійної діяльності фахівця даної спеціальності - проектування, дослідження, налагодження та монтаж енергетичного обладнання, організаційно-управлінська діяльність.

Це робота з машинами, установками, двигунами і апаратами з виробництва, перетворення і споживання різних форм енергії (парові і водогрійні котли, холодильні установки, компресори та вакуумні установки, парогенератори, ядерні реактори і енергетичні установки, парові, газові турбіни та двигуни, камери згоряння)...Внутренняя ссылка открывается в текущем окнедалі

Останнi новини

Опубліковано:

Проведення лабораторних робіт та практичних занять на кафедрі ДВЗ

Запровадження на навчальному сайті ХНАДУ платформи Moodle надало викладачам університету, у тому числі й кафедри ДВЗ, достатньо розвинутий набір інструментів для комп’ютеризованого навчання, в тому числі дистанційного. Ефективність дистанційного проведення лекцій не визиває...

Опубліковано:

Заcідання секції "Енергетичне машинобудування" 12.04.2021

12 квітня 2021 року відбулося засідання секції "Енергетичне машинобудування" 83 Міжнародної наукової конференції студентів університету. Були заслухані цікаві доклади, що є частиною спецзавдання бакалаврських робіт студентів. Було проведено обговорення представлених матеріалів...

Опубліковано:

83-я Міжнародна наукова конференція студентів університету (секція ЕНЕРГЕТИЧНЕ МАШИНОБУДУВАННЯ)

83-я Міжнародна наукова конференція студентів університету (12-16 квітня 2021 року) секція ЕНЕРГЕТИЧНЕ МАШИНОБУДУВАННЯ буде проходити в режимі он-лайн о 13:25 12.04.2021 р. на дистанційній платформі Навчального сайту ХНАДУ.

dl.khadi.kharkov.ua/course/view.php

...

Опубліковано:

На автомобільному факультеті відбудеться 83-тя міжнародна студентська наукова конференція

На автомобільному факультеті відбудеться 83-тя міжнародна студентська наукова конференція (12 – 16 квітня 2021 року ХНАДУ)

Опубліковано:

До уваги майбутніх абітурієнтів! Вниманию будущих абитуриентов!

07 квітня 2021 року о 18-00 у форматі відеоконференції відбудеться зустріч зі співробітником кафедри, відповідальним за вступну кампанію.

Посилання для входу:

Навчальний сайт ХНАДУ

https://dl.khadi.kharkov.ua/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=87111

ZOOM

Тема: Зустріч з...

КОНТАКТИ

Адреса: кімната 406 (4 поверх), вул. Ярослава Мудрого, 25, Харків, 61002 МСП, Україна. Телефон: +38 (057) 707-37-25. Поштова скринька: dvs@khadi.kharkov.ua

Відправити повідомлення

Наші партнери