Кафедра "ДВИГУНИ ВНУТРІШНЬОГО ЗГОРЯННЯ"

Кафедра ДВЗ ХНАДУ заснована у 1930 році.

У теперішній час кафедра ДВЗ ХНАДУ - це навчально-науковий комплекс, який забезпечує підготовку бакалаврів  та магистрів зі спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування» (професійне спрямування «Двигуни внутрішнього згорання»).

Кафедра виконує широкий спектр наукових і науково-методичних досліджень, які спрямовані на поліпшення ефективності навчального процесу і вирішення перспективних задач двигунобудування.

 

Енергетичне машинобудування - галузь виробництва промислового обладнання для генерації і передачі різних форм енергії. Область професійної діяльності фахівця даної спеціальності - проектування, дослідження, налагодження та монтаж енергетичного обладнання, організаційно-управлінська діяльність.

Це робота з машинами, установками, двигунами і апаратами з виробництва, перетворення і споживання різних форм енергії (парові і водогрійні котли, холодильні установки, компресори та вакуумні установки, парогенератори, ядерні реактори і енергетичні установки, парові, газові турбіни та двигуни, камери згоряння)...Внутренняя ссылка открывается в текущем окнедалі

Останнi новини

Опубліковано:

BOSCH SERVICE ЗАПРОШУЄ УЧНІВ!

Bosch service запрошує студентів Автомобільного факультету ХНАДУ на навчання. Детальна інформація в файлі за цим Начинается скачивание файлапосиланням.

Опубліковано:

87-а міжнародна науково-технічна та науково-методична конференція університету, секція "Енергетичне машинобудування"

Робота секції Енергетичне машинобудування Міжнародної 87-ї науково-технічної та науково-методичної конференції університету відбудеться 11.05.2023 р., початок о 12:00. Внешняя ссылка открывается в новом окнеПідключення до конференції Zoom: Ідентифікатор конференції: 879 8713 1960 Код доступу: s5xueS

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти...

Опубліковано:

85-а міжнародна студентська наукова конференція університету (10-14 квітня 2023 року)

У рамках проведення 85-ї Міжнародної наукової конференції студентів 13.04.2023 р. відбудеться робота секції Енергетичне машинобудування, початок о 13.30.

Підключення до конференції Zoom:

us05web.zoom.us/j/82000477087

Ідентифікатор конференції:...

Опубліковано:

Онлайн-тьюторіал «Продовжуючи справу Рудольфа Дизеля»

 

Шановні студенти! Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв) запрошує взяти участь у онлайн-заходах, присвячених ювілею винахідника дизельного двигуна Р. Дизелю.

"Шановні студенти-дизелісти! Запрошуємо вас узяти участь в онлайн-тьюторіалі «Продовжуючи справу...

Опубліковано:

Захист дипломних робіт магістрів за ОП «Двигуни внутрішнього згорання»

Двадцятого грудня кафедра ДВЗ успішно провела останній захист дипломних робіт випускників магістратури, які отримали вищу освіту другого рівня за програмою «Двигуни внутрішнього згорання», що мала сертифікат МОН України. Але цей випуск увійшов в історію кафедри як випуск магістрів, що стали...

КОНТАКТИ

Адреса: кімната 406 (4 поверх),вул. Ярослава Мудрого, 25,Харків, 61002 МСП, Україна.Телефон: +38 (057) 707-37-25.Поштова скринька: dvs@khadi.kharkov.ua

Відправити повідомлення

Наші партнери