Характеристика кафедри

Кафедра "Технічної експлуатації та сервісу автомобілів" Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) утворена в 1933 році. За ці роки вона отримала визнання споріднених кафедр інших вузів і придбала певний професійний імідж. Кафедра ТЕСА постійно знаходиться в числі провідних кафедр університету і багато в чому визначає його популярність.

За більш ніж 80 років свого існування нею щорічно підготовляли в середньому 115 молодих фахівців.

Кафедра постійно прагне до реалізації головної концепції вищої школи - зміщення центру ваги університетської освіти в бік глибшого розуміння суті завдань і проблем науково-технічного прогресу. У зв'язку з цим з ініціативи кафедри в навчальному процес введені нові дисципліни - "Системотехніка транспорту", "Технічна кібернетика транспорту" та ін.

На кафедрі був створений перший обчислювальний центр інституту (35 років тому). Причому за концепцію комп'ютеризації навчального процесу прийнята розробка науково-обгрунтованих алгоритмів розв'язання та оптимізація конкретних техніко-економічних завдань в даній галузі знань.

Кафедри, як і люди, народжуються, розвиваються, досягають зрілого віку, мужніють, відзначають свої ювілеї. У їх біографії за законами діалектики теж бувають підйоми і спади, успіхи і невдачі. Кафедра, як основний структурний підрозділ вузу, по-справжньому існує тільки в динаміці і безперервному розвитку. Для неї повноцінне життя - це постійний прогрес у навчально-методичної та науково-дослідній роботі. Якщо вона не розвивається, вона практично перестає функціонувати.

Останнi новини

Опубліковано:

85-та міжнародна науково-технічна та науково-методична конференція університету

11-14 травня 2021 року в ХНАДУ проводиться 85-а міжнародна науково-технічна та науково-методична конференція.

13-14 травня 2021 року о 13:30 відбудеться засідання секції технічної експлуатації та сервісу автомобілів у дистанційному режимі з використанням платформи Zoom.  ...

Опубліковано:

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!!!

14 квітня 2021 року на кафедрі ТЕСА на платформі Zoom відбулася підсумкова науково-практична конфе­ренція Всеукраїн­ського конкурсу студентських науко­вих робіт з галузі науки, секція «Автомобільний  транспорт», напрям «Експлуатація та ремонт засобів транспорту». Загалом на...

Опубліковано:

Обговорення проекту освітньо-професійної програми підготовки магістрів "Автомобільний транспорт. Транспорт"

Для обговорення оприлюднено проект освітньо-професійної програми підготовки магістрів "Автомобільний транспорт. Транспорт" 2021 р. вступу.   

Опубліковано:

Обговорення проекту освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів "Автомобільний транспорт. Транспорт"

 Для обговорення оприлюднено проект освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів "Автомобільний транспорт. Транспорт" 2021 р. вступу

Опубліковано:

На автомобільному факультеті відбудеться 83-тя міжнародна студентська наукова конференція

На автомобільному факультеті відбудеться 83-тя міжнародна студентська наукова конференція (12 – 16 квітня 2021 року ХНАДУ)

Координати

Адреса: Україна, 61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого (Петрівського), 25, ХНАДУ,

Кафедра "Технічної експлуатації і сервісу автомобілів". 

Телефон: +38 (057)-707-37-68. 

E-mail: tesa@khadi.kharkov.ua.

Зворотній зв'язок

Форма для запиту