Дисципліни кафедри за спеціальностями

Практика

На промислових підприємствах м. Харкова організовані і успішно працюють філіали кафедри:

  • на авторемонтних заводах №110 і №126;
  • на машинобудівних виробничих об'єднаннях ХЗСШ, ХЗТД, Завод ім. Малишева.

На цих підприємствах організовані студентські конструкторсько-технологічні бюро, в яких студенти 4-5 курсів приймають участь у виконанні реальних розробок по замовленнях виробництва. Керівництво підприємств має нагоду запросити до себе самих здатних студентів для подальшої роботи.

ПРОГРАМА до переддипломної практики студентів в галузі -13 "Механічна інженерія" спеціальності 131 Прикладна механіка, ОП "Комп’ютерний інжиніринг технологій машинобудування і ремонту машин", другого освітнього рівня - магістр.

ПРОГРАМА ТА МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до навчальної практики студентів в галузі -1"освіта" спеціальності 015.20 Професійна освіта. (Транспорт) 015.13 Професійна освіта. (Метрологія, стандартизація та сертифікація.) першого освітньо-наукового рівня - бакалавр.

ПРОГРАМА ТА МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до технологічної практики студентів в галузі -1"освіта" спеціальності 015.20 Професійна освіта. (Транспорт) 015.13 Професійна освіта. (Метрологія, стандартизація та сертифікація.) першого освітньо-наукового рівня - бакалавр.

ПРОГРАМА ТА МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до педагогічної практики студентів в галузі -1"освіта" спеціальності 015.20 Професійна освіта. (Транспорт) 015.13 Професійна освіта. (Метрологія, стандартизація та сертифікація.) першого освітньо-наукового рівня - бакалавр.

ПРОГРАМА ТА МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до переддипломної практики студентів в галузі -1"освіта" спеціальності 015.20 Професійна освіта. (Транспорт) 015.13 Професійна освіта. (Метрологія, стандартизація та сертифікація.) першого освітньо-наукового рівня - бакалавр.