Запрошуємо в Навчальний центр комп'ютерного інжинірингу

Навчальний центр комп'ютерного інжинірингу створений для забезпечення європейського рівня інжинірингової підготовки студентів на основі програмного забезпечення корпорації Autodesk Ltd.

Пріоритетним спрямуванням роботи Навчального центру комп'ютерного інжинірингу є підготовка студентів по спеціальностям, підготовка яких здійснюється на кафедрі «Технології машинобудування та ремонту машин»    

на автомобільному факультеті: 

  • спеціальність 131 «Прикладна механіка» за освітньою програмою «Прикладна механіка», ступінь вищої освіти – бакалавр;
  • спеціальність 131 «Прикладна механіка» за освітньою програмою  «Комп’ютерний інжиніринг технологій машинобудування і ремонту машин», ступінь вищої освіти –  магістр.

на факультеті транспортних систем:

  • спеціальність 015.32 «Професійна освіта. Електроніка, метрологія та радіотелекомуніації». Освітня програма  «Професійна освіта. Метрологія, стандартизація та сертифікація». Ступінь вищої освіти  – бакалавр, магістр;
  • спеціальність 015.38 «Професійна освіта. Транспорт». Освітня програма «Професійна освіта. Транспорт». Ступінь вищої освіти – бакалавр, магістр.

В 2014 році ХНАДУ приєднався до проекту "Передові комп’ютерні  технології для університетів України", що був започаткований компанією Delcam за сприяння  посольства Великобританії. В рамках реалізації проекту був створений Навчальний центр комп'ютерного інжинірингу «ХНАДУ- Delcam».

Свій шлях компанія Delcam починала як науковий підрозділ Кембріджського університету в середині 70-х років ХХ століття. Найбільших успіхів досягла під керівництвом директора Хью Хамфріса. Починаючи з 1990 року завдяки його наполегливості та поєднанню талантів менеджера і вченого компанія значно розширила наукові інтереси і свої можливості. В 1991 році в Смол Хіз, індустріальному районі Бірмінгему, були побудовані нові виробничі і дослідницькі площі. Компанія Delcam успішно функціонувала на території Північної та Південної Америки, в Європі, на Далекому Сході та в Австралії.

Після організаційних змін компанія Delcam   разом  з розробками PowerSOLUTION і мережею регіональних офісів ввійшла до корпорації Autodesk Ltd.

Як рішення наукової проблеми геометричного моделювання складних структурованих поверхонь виник павук Борис, який згодом став офіційним логотипом компанії Delcam.

Геометрична модель павука Бориса і її втілення в металі

В Навчальному центрі комп'ютерного інжинірингу, який очолює завідувач кафедри «Технології машинобудування та ремонту машин» проф., д-р техн. наук Подригало М.А., викладачі навчають студентів і аспірантів застосовувати сучасні системи автоматизованого конструкторсько-технологічного інжинірингу. Ці системи призначені для комп’ютерного  проектування конструкцій  і технологій, застосовуються у виробництві і ремонті машин (CAD/CAM-системи). Також засоби комп'ютерного інжинірингу вирішують задачі під час виконання науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт (CAD/CAЕ-системи).  

Також на базі Навчального центру комп'ютерного інжинірингу діють курси підвищення кваліфікації інженерно-технічних працівників для промислових підприємств і інжинірингових фірм Харківського регіону. 

Програмне забезпечення корпорації Autodesk Ltd вирішує весь спектр проектних завдань, які виникають під час розробки конструкцій нових машин, їх виготовленні і ремонті.

Офіційний сертифікат на програмне оснащення центру «Delkam-ХНАДУ»   

Ці програмні розробки компанії Delcam вивчаються в Центрі   

Програмні розробки компанії Delcam забезпечують якісний конструкторсько-технологічний інжиніринг як машин, так і  ювелірних прикрас