Об'єкт національного надбання

"Навчально-науково-випробувальна лабораторія швидкісних автомобілів імені В.К. Нікітіна Харківського національного автомобільно-дорожнього університету з розвитку науково-технічної творчості та національно-патріотичного виховання молоді"

Власноруч доторкнутися до автомобільного спорту можна без фінансових затрат і батьківської підтримки. Починати можливо з будь-яким рівнем підготовки і знань про автомобіль. Головний критерій - бажання пізнавати нове, отримувати практичні навички, працювати в реальних проектах. Займаючись в лабораторії у вільний час, студенти можуть отримати знання і навички по створенню гоночних автомобілів, підготовці їх до змагань, вивчитись комп'ютерному моделюванню, обробці металу, роботі з композитними матеріалами тощо, у якості механіка або пілота прийняти участь в тренуваннях або автомобільних змаганнях.

Навчання проводиться індивідуально, студенти працюють над практичними завданнями і включаються в роботу над поточними проектами. Привабливість такого освітнього підходу в тому, що студент може брати участь у всьому циклі створення виробу: від виникнення потреби - до втілення «в металі» і застосуванні.

Основні напрями діяльності лабораторії швидкісних автомобілей

Взяти участь в житті команди можете саме Ви! Головний критерій - бажання!

Контакти

61002, Україна, м.Харків, вул.Ярослава Мудрого, 25 Дорожній корпус., Каб.154

Телефон: +38 057 707 37 28

Завідувач лабораторії Лукашов Іван Володимирович