КАФЕДРА АВТОМОБІЛЬНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ

На кафедрі працює висококваліфікований професорсько-викладацький склад: 6 докторів наук, професорів, 6 кандидатів наук, доцентів, 5 аспірантів, які забезпечують навчальний процес за професійними дисциплінами за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка» освітнього рівня бакалавр за Opens external link in new windowОсвітньою програмою "Електромобілі та автомобільна електроніка" та освітнього рівня магістр за Освітньою програмою "Електромобілі та енергозберігаючі технології".

Кафедра має свої комп'ютерні класи, в яких студенти отримують можливість виконувати домашні завдання, працювати над курсовими та дипломними роботами.

На кафедрі постійно проводиться велика науково-практична робота, результати якої регулярно публікуються у відомих фахових виданнях як в Україні, так і закордоном.

Кафедра має лабораторії з сучасним обладнанням серед яких:

  • комплекс для навчання та практичних досліджень на електромобілях Nissan Leaf  
  • автомобіль з гібридною силовою установкою TOYOTA PRIUS
  • автомобіль Hyundai ACCENT
  • електромобіль Sens
  • комплекс сонячної зарядної станції для електромобілів
  • комп'ютерний клас із сучасним обладнанням для навчання з програмування мікроконтролерів, творчої наукової роботи та роботи над курсовими та дипломними роботами

На кафедрі постійно проводиться велика науково-практична робота, результати якої регулярно публікуються у відомих фахових виданнях як в Україні, так і закордоном. Кафедра автомобільної електроніки має власний електронний науковий журнал «Автомобіль і електроніка. Сучасні технології», що включено до Переліку наукових фахових видань України категорії «Б».

Студенти залучаються до наукової роботи та беруть участь у міжнародних конференціях. Найбільш здібних студентів запрошують до аспірантури з дослідження гібридних автомобілів, електромобілів та інших актуальних і цікавих завдань. (детально див.разділ «Наукова діяльність»).

Наші випускники (починаючи ще зі старших курсів) успішно працюють на промислових підприємствах і фірмах, у проектних, конструкторських і науково-дослідних організаціях, сервісних центрах, навчальних закладах різних рівнів, відкривають свої фірми з ремонту, сервісного обслуговування та продажу комплектуючих деталей і вузлів автомобілів. Вони ініціативні, широко освічені, здатні вирішувати не тільки науково-технічні, але організаційно-економічні завдання. Якщо Ви хочете отримати відмінну вищу освіту і стати висококваліфікованим фахівцем - приходьте вчитися до нас, на кафедру автомобільної електроніки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ).

Останнi новини

Verlagswesen:

BOSCH SERVICE ЗАПРОШУЄ УЧНІВ!

Bosch service запрошує студентів Автомобільного факультету ХНАДУ на навчання. Детальна інформація в файлі за цим Начинается скачивание файлапосиланням.

Verlagswesen:

87-а Міжнародна науково-технічна та науково-методична конференція університету, секція "Автомобільна електроніка"

10 травня 2023 року о 13-25 відбудеться 87-а Міжнародна науково-технічна та науково-методична конференція, секція "Автомобільна електроніка".

Конференція буде проводиться в режимі онлайн на Навчальному сайті ХНАДУ:

https://dl2022.khadi-kh.com/course/view.php?id=4432 

Включена самореєстрація.

Verlagswesen:

Відео латвійського телебачення: На завершення проекту міжнародного співробітництва харківські науковці відвідали Ригу

Verlagswesen:

Відбулась фінальна конференція за проєктом Erasmus+ у Ризькому технічному університеті, Латвія

З 27 по 29 квітня у Ризькому технічному університеті команда з ХНАДУ (Андрій ГНАТОВ, Щасяна АРГУН, Ярослава ЛЕВЧЕНКО, Антон ХОЛОДОВ) прийняла участь у фінальній конференції за проєктом Erasmus+ “Розвиток практично орієнтованої спрямованої на студентів освіти у напрямку моделювання кібер-фізичних...

Verlagswesen:

Триває прийом статей у черговий випуск фахового видання категорії Б "Автомобільний транспорт"

Триває прийом статей у черговий 52-й випуск нашого фахового видання категорії Б "Opens external link in new windowАвтомобільний транспорт"

ISSN: 2219-8342 (друкований)
ISSN: 2309-981X (електронний)

Вимоги до статей і шаблон ви можете знайти на нашому сайті:
Opens external link in new windowhttp://at.khadi.kharkov.ua/about/submissions

Журнал включено до Переліку...

КОНТАКТИ

Наша адреса: 61002, м. Харків,
вул. Ярослава Мудрого, 25, ХНАДУ,

E-mail: ae.hnadu@remove-this.gmail.remove-this.com 
Телефон кафедри: (057) 707-36-96

Зав.каф. Андрій Вікторович Гнатов:
моб. тел.: +38 066-743-08-87

 

 

Наші американські друзі і партнери:

Запрошуємо студентів пройти безкоштовне онлайн стажування в американській компанії Nobel Explorers з подальшим отриманням сертифікату міжнародного зразку.