Кафедра "ДВИГУНИ ВНУТРІШНЬОГО ЗГОРЯННЯ"

Кафедра ДВЗ ХНАДУ заснована у 1930 році.

У теперішній час кафедра ДВЗ ХНАДУ - це навчально-науковий комплекс, який забезпечує підготовку бакалаврів  та магистрів зі спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування» (професійне спрямування «Двигуни внутрішнього згорання»).

Кафедра виконує широкий спектр наукових і науково-методичних досліджень, які спрямовані на поліпшення ефективності навчального процесу і вирішення перспективних задач двигунобудування.

 

Енергетичне машинобудування - галузь виробництва промислового обладнання для генерації і передачі різних форм енергії. Область професійної діяльності фахівця даної спеціальності - проектування, дослідження, налагодження та монтаж енергетичного обладнання, організаційно-управлінська діяльність.

Це робота з машинами, установками, двигунами і апаратами з виробництва, перетворення і споживання різних форм енергії (парові і водогрійні котли, холодильні установки, компресори та вакуумні установки, парогенератори, ядерні реактори і енергетичні установки, парові, газові турбіни та двигуни, камери згоряння)...Внутренняя ссылка открывается в текущем окнедалі

Останнi новини

Verlagswesen:

Засідання секції "Перспективні ДВЗ"

24.10.2023 р. відбулося засідання секції "Перспективні двигуни внутрішнього згорання" у рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої до Дня автомобіліста та дорожника "Сучасні технології в автомобілебудуванні, транспорті та при підготовці фахівців".

Зроблені доповіді...

Verlagswesen:

Засідання секції 4 - Перспективні двигуни внутрішнього згоряння

Запрошуємо на засідання секції 4 - Перспективні двигуни внутрішнього згоряння
Міжнародної науково-практичної конференції до Дня автомобіліста та дорожника"Сучасні технології в автомобілебудуванні, транспорті та при підготовці фахівців ", яка відбудеться на дистанційній платформі о 14:00 24.10.2023 р....

Verlagswesen:

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференція до "Дня автомобіліста та дорожника"

 

Автомобільний факультет запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференція до Дня автомобіліста та дорожника "Сучасні технології в автомобілебудуванні, транспорті та при підготовці фахівців ", що відбудеться 23-25 жовтня 2023 р.

Детальна інформація доступна за <link...

Verlagswesen:

Захист випускних бакалаврських робіт спеціальності 142

20.06.2023 та 22.06.2023 проходив захист випускних робіт бакалаврів спеціальності 142 "Енергетичне машинобудування". Загалом успішно захистили свої роботи 14 здобувачів, тобто всі, кого було допущено. Студенти показали досить високий рівень знань підчас відповідей на питання членів ДЕК. Особливо...

Verlagswesen:

BOSCH SERVICE ЗАПРОШУЄ УЧНІВ!

Bosch service запрошує студентів Автомобільного факультету ХНАДУ на навчання. Детальна інформація в файлі за цим Начинается скачивание файлапосиланням.

КОНТАКТИ

Адреса: кімната 406 (4 поверх),вул. Ярослава Мудрого, 25,Харків, 61002 МСП, Україна.Телефон: +38 (057) 707-37-25.Поштова скринька: dvs@khadi.kharkov.ua

Відправити повідомлення

Наші партнери