ДИСЦИПЛІНИ, ЩО ВИКЛАДАЮТЬСЯ КАФЕДРОЮ

Nach oben

Міжнародна діяльність

Програма Erasmus+

  • У 2018 р. доцент кафедри Анатолій Кузьменко брав участь у програмі Erasmus+, згідно якої проходив стажування в Бранденбурзькому технічному університеті (м. Котбус).
  • Співробітник Бранденбурзького технічного університету (BTU) Олексій Антошків провів серію лекцій для студентів ХНАДУ
  • Згідно програми у 2022 р. пройшли конкурсний відбір на навчання за кордоном студенти  бакалаврату Пасічник Ксенія та Трофименко Дмитро (група АД-31-20).

Академічна мобільність

У рамках програми академічної мобільності у Чеському агротехнічному університеті навчаеться студент бакалаврату Гліб Топорков (група АД-31-20).

Матеріально-технічне забезпечення навчального процесу

Проведення лабораторних робіт і досліджень здобувачами освіти

Лабораторні роботи, а також науково-дослідні роботи здобувачами освіти різних рівнів проводяться у приміщеннях лабораторій кафедри. Це лабораторія теплотехніки, лабораторія дослідження газових двигунів, лабораторії досліджень бензинових і дизельних двигунів, стенд для дослідження пневмодвигунів і стенд для дослідження малолітражних двигунів.

Захист кваліфікаційних робіт

Захист кваліфікаційних робіт відбувається із застосуванням сучасного мултимедійного обладнання і можливий як в очному, так і дистанційному форматі.

Програмне забезпечення, що використовується у навчальному процесі

У навчальному та науково-дослідних процесах використовується різноманітне програмне забезпечення, яке дозволяє з мінімальними зусиллями отримати необхідні результати. Це ПО як відомих світових фірм (з платними і безкоштовними ліцензіями), так і розроблене на кафедрі.

Nach oben

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!

Матеріали по дисциплінах, що вивчаються, можна отримати у файловому архіві ХНАДУ і на навчальному сайті. Додаткові матеріали доступні ЗАРЕЄСТРОВАНИМ користувачам. Якщо виникають питання, зв'язок з викладачами кафедри по електронній пошті dvs@remove-this.khadi.kharkov.remove-this.ua, dvs.khadi@remove-this.gmail.remove-this.com.

НОВИНИ

Графік навчального процесу 2022 р.

Тривалість практики 2022

Цікава інформація

Інформація від SAE