Характеристика кафедри

Кафедра "Технічної експлуатації і сервісу автомобілів" Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) утворена в 1933 році. За ці роки вона отримала визнання споріднених кафедр інших вузів і придбала певний професійний імідж. Кафедра ТЕСА постійно знаходиться в числі провідних кафедр університету і багато в чому визначає його популярність.

За більш ніж 80 років свого існування нею щорічно підготовляли в середньому 115 молодих фахівців.

Кафедра постійно прагне до реалізації головної концепції вищої школи - зміщення центру ваги університетської освіти в бік глибшого розуміння суті завдань і проблем науково-технічного прогресу. У зв'язку з цим з ініціативи кафедри в навчальному процес введені нові дисципліни - "Системотехніка транспорту", "Технічна кібернетика транспорту" та ін.

На кафедрі був створений перший обчислювальний центр інституту (35 років тому). Причому за концепцію комп'ютеризації навчального процесу прийнята розробка науково-обгрунтованих алгоритмів розв'язання та оптимізація конкретних техніко-економічних завдань в даній галузі знань.

Кафедри, як і люди, народжуються, розвиваються, досягають зрілого віку, мужніють, відзначають свої ювілеї. У їх біографії за законами діалектики теж бувають підйоми і спади, успіхи і невдачі. Кафедра, як основний структурний підрозділ вузу, по-справжньому існує тільки в динаміці і безперервному розвитку. Для неї повноцінне життя - це постійний прогрес у навчально-методичної та науково-дослідній роботі. Якщо вона не розвивається, вона практично перестає функціонувати.

Останнi новини

Новини відсутні.

Новини

16 травня 2019 року

Харківський національний автомобільно-транспортний університет проводив 83-тю науково-технічну і науково-методичну конференцію.

На базовому кафедрі «Технічна експлуатації та сервісу автомобілів» проходила одна з секцій, яка відбулася 16 травня 2019 року.

Голова секції - проф. В.П. Волков.

Секретар - доц. С.М. Мастепан.

Внутренняя ссылка открывается в текущем окнеДетальніше...

1 червня 2019 року

За традицією Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХАДІ) стане місцем зустрічі випускників всіх років, всіх поколінь

В програмі заходу:

  • 10.00 -  Знайомство з життям факультетів, кафедр (Фойє університету)
  • 11.00 - Святкова програма «Вітаємо тебе, Випускник» (Актовий зал)
  • 12.30 - Зустрічі на факультетах
  • 13.30 - Екскурсії університетом, фотографування на згадку 

Якщо ви прагнете зустрітися з університетськими друзями та  улюбленими викладачами, бажаєте згадати перші сесії та студентське життя - чекаємо на вас в стінах рідної Alma Mater 1 червня на «Дні випускника «ХАДІ - ХНАДУ 2019»!   

Інформація для абітурієнтів

Презентація спеціальності 274 - Автомобільний транспорт

Докладніше .....

Координати

Адреса: Україна, 61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого (Петрівського), 25, ХНАДУ,

Кафедра "Технічної експлуатації і сервісу автомобілів". 

Телефон: +38 (057)-707-37-69. 

E-mail: tesa@khadi.kharkov.ua.

Зворотній зв'язок

Форма для запиту