КАФЕДРА АВТОМОБІЛЬНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ

На кафедрі працює висококваліфікований професорсько-викладацький склад: 6 докторів наук, професорів, 6 кандидатів наук, доцентів, 5 аспірантів, які забезпечують навчальний процес за професійними дисциплінами за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка» освітнього рівня бакалавр за Opens external link in new windowОсвітньою програмою "Електромобілі та автомобільна електроніка" та освітнього рівня магістр за Освітньою програмою "Електромобілі та енергозберігаючі технології".

Кафедра має свої комп'ютерні класи, в яких студенти отримують можливість виконувати домашні завдання, працювати над курсовими та дипломними роботами.

На кафедрі постійно проводиться велика науково-практична робота, результати якої регулярно публікуються у відомих фахових виданнях як в Україні, так і закордоном.

Кафедра має лабораторії з сучасним обладнанням серед яких:

  • комплекс для навчання та практичних досліджень на електромобілях Nissan Leaf  
  • автомобіль з гібридною силовою установкою TOYOTA PRIUS
  • автомобіль Hyundai ACCENT
  • електромобіль Sens
  • комплекс сонячної зарядної станції для електромобілів
  • комп'ютерний клас із сучасним обладнанням для навчання з програмування мікроконтролерів, творчої наукової роботи та роботи над курсовими та дипломними роботами

На кафедрі постійно проводиться велика науково-практична робота, результати якої регулярно публікуються у відомих фахових виданнях як в Україні, так і закордоном. Кафедра автомобільної електроніки має власний електронний науковий журнал «Автомобіль і електроніка. Сучасні технології», що включено до Переліку наукових фахових видань України категорії «Б».

Студенти залучаються до наукової роботи та беруть участь у міжнародних конференціях. Найбільш здібних студентів запрошують до аспірантури з дослідження гібридних автомобілів, електромобілів та інших актуальних і цікавих завдань. (детально див.разділ «Наукова діяльність»).

Наші випускники (починаючи ще зі старших курсів) успішно працюють на промислових підприємствах і фірмах, у проектних, конструкторських і науково-дослідних організаціях, сервісних центрах, навчальних закладах різних рівнів, відкривають свої фірми з ремонту, сервісного обслуговування та продажу комплектуючих деталей і вузлів автомобілів. Вони ініціативні, широко освічені, здатні вирішувати не тільки науково-технічні, але організаційно-економічні завдання. Якщо Ви хочете отримати відмінну вищу освіту і стати висококваліфікованим фахівцем - приходьте вчитися до нас, на кафедру автомобільної електроніки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ).

Останнi новини

Published:

Представники кафедри автомобільної електроніки відвідали Ризький технічний університет у рамках програми Еразмус+

Всупереч війні, що розв’язана росією, науково-педагогічні представники кафедри Автомобільної електроніки ХНАДУ знайшли можливість прийняти участь у запланованій зустрічі, що відбулась в Ризькому технічному університеті 16-18 березня, в рамках реалізації проєкту Erasmus+ “Розвиток практично...

Published:

Зустріч кафедри автомобільної електроніки з випускниками Дніпровського індустріального фахового коледжу

27 лютого відбулась онлайн зустріч кафедри автомобільної електроніки з випускниками Дніпровського індустріального фахового коледжу спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка щодо вступу в ХНАДУ та подальшого навчання за спеціальністю.  

Published:

Відбулась онлайн зустрічі, в рамках реалізації проєкту Erasmus+

Published:

Кафедра автомобільної електроніки отримала СЕРТИФІКАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

Шановні друзі! Незважаючи на складні умови венного стану, спричинені військовою агресією росії, кафедра автомобільної електроніки ХНАДУ виконала всі умови та гідно пройшла процес акредитації і отримала СЕРТИФІКАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ.

Освітньо-професійна програма ЕЛЕКТРОМОБІЛІ ТА...

Published:

Відбувся моніторинговий візит представниками Єврокомісії щодо перевірки і моніторингу виконання проєкту CybPhys

Шановні друзі!!!

Сьогодні, 25 листопада, відбувся моніторинговий візит представниками Єврокомісії щодо перевірки і моніторингу виконання проєкту CybPhys. ХНАДУ на цьому заході представляли: завідувач кафедри Автомобільної електроніки Андрій Гнатов; декан факультету підготовки іноземних громадян Яро...

КОНТАКТИ

Наша адреса: 61002, м. Харків,
вул. Ярослава Мудрого, 25, ХНАДУ,

E-mail: ae.hnadu@remove-this.gmail.remove-this.com 
Телефон кафедри: (057) 707-36-96

Зав.каф. Андрій Вікторович Гнатов:
моб. тел.: +38 066-743-08-87

 

 

Наші американські друзі і партнери:

Запрошуємо студентів пройти безкоштовне онлайн стажування в американській компанії Nobel Explorers з подальшим отриманням сертифікату міжнародного зразку.