КАФЕДРА АВТОМОБИЛЬНОЙ ЭЛЕКТРОНИКИ

На кафедрі працює висококваліфікований професорсько-викладацький склад: 5 докторів наук, професорів, 1 докторант, 9 кандидатів наук, доцентів, які забезпечують якісний навчальний процес за професійними дисциплінами як за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка», так і за іншими технічними спеціальностями.

Кафедра має лабораторії з сучасним обладнанням серед яких:

- автомобіль з гібридною силовою установкою TOYOTA PRIUS

- автомобіль Hyundai ACCENT

- електромобіль Sens

- комплекс сонячної зарядної станції для електромобілів

- комп'ютерний клас із сучасним обладнанням для навчання з програмування мікроконтролерів, творчої наукової роботи та роботи над курсовими та дипломними роботами

На кафедрі постійно проводиться велика науково-практична робота, результати якої регулярно публікуються у відомих фахових виданнях як в Україні, так і закордоном. Кафедра автомобільної електроніки має власний електронний науковий журнал «Автомобіль і електроніка. Сучасні технології», що включено до Переліку наукових фахових видань України категорії «Б».

Студенти залучаються до наукової роботи та беруть участь у міжнародних конференціях. Найбільш здібних студентів запрошують до аспірантури з дослідження гібридних автомобілів, електромобілів та інших актуальних і цікавих завдань. (детально див.разділ «Наукова діяльність»).

Наші випускники (починаючи ще зі старших курсів) успішно працюють на промислових підприємствах і фірмах, у проектних, конструкторських і науково-дослідних організаціях, сервісних центрах, навчальних закладах різних рівнів, відкривають свої фірми з ремонту, сервісного обслуговування та продажу комплектуючих деталей і вузлів автомобілів. Вони ініціативні, широко освічені, здатні вирішувати не тільки науково-технічні, але організаційно-економічні завдання. Якщо Ви хочете отримати відмінну вищу освіту і стати висококваліфікованим фахівцем - приходьте вчитися до нас, на кафедру автомобільної електроніки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ).

Основные новости

Опубликовано:

Консультації щодо вступу в ХНАДУ на спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

  Консультації щодо вступу в ХНАДУ на спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (ОСВІТНЯ ПРОГРАМА: «Електромобілі та енергозберігаючі технології») проводяться у онлайн режимі за тел. (+38)099-525-7393; (+38)066-768-4116; (+38)066-743-0887.  

Опубликовано:

Шановні випускники! Кафедра автомобільної електроніки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) запрошує

Навчальні програми за напрямками:

«Автомобільна електроніка»;

«Електромобілі та енергозберігаючі технології».

Наші випускники затребувані на всіх автомобільних підприємствах та дилерських центрах, СТО тощо.

Опубликовано:

МОН затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Опубликовано:

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ

До уваги студентів та викладачів! На сторінці автомобільного факультету розміщено розклад складання іспитів в дистанційній формі в умовах карантину.

 

РОЗКЛАД ІСПИТІВ

КОНТАКТИ

Наш адрес: 61002, г. Харков,

ул. Ярослава Мудрого, 25, ХНАДУ,

E-mail: ae.hnadu@gmail.com

Телефон кафедри: (057) 707-36-96