НОВОСТИ

Опубликовано:

Кафедра автомобільної електроніки прийняла участь у он-лайн зустрічі в рамках реалізації проєкту Erasmus+ KA2

12 січня 2021 р. в рамках реалізації Еразмус проєкту "Розвиток практично орієнтованої спрямованої на студентів освіти у напрямку моделювання кібер-фізичних систем", CybPhys, № 609557-EPP-1-2019-1-LV-EPPKA2-CBHE-JP пройшла чергова он-лайн зустріч на Zoom платформі.

Представники...

Опубликовано:

Представники каф. автомобільної електроніки прийняли участь на першому он-лайн уроці курсу англійської мови

Сьогодні 11.01.21 у рамках реалізації проєкту Erasmus+ KA2 "Розвиток практично орієнтованої студентської освіти в області моделювання кібер-фізичних систем" відбувся перший урок курсу англійської мови, який проходив через MsTeams.

На цьому уроці бали присутні представники...

Опубликовано:

Офіційне відкриття комп'ютерного класу (216 ауд.), розбудованого за кошти проєкту Erasmus+ KA2

Відбулось офіційне відкриття комп'ютерного класу (складової "Лабораторії енергозберігаючих технологій на транспорті"), розбудованого у рамках проєкту Erasmus+ KA2 "Розвиток практично орієнтованої студентської освіти в області моделювання кібер-фізичних систем".

На цьому...

Опубликовано:

Вітаємо Щасяну Валіковну Аргун з отриманням диплому доктора технічних наук!

18.12.20 на засіданні Вченої раду університету відбулось урочисте вручення професору кафедри автомобільної електроніки Щасяну Валіковну Аргун диплому доктора технічних наук.

Кафедра автомобільної електроніки щиро вітає Щасяну Валіковну і бажає їй подальших успіхів і наукових...

Опубликовано:

На кафедрі автомобільної електроніки пройшли захисти магістерських робіт за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та елек

На кафедрі автомобільної електроніки пройшли захисти магістерських робіт за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

 

Захисти проходили на новому інтерактивному обладнанні з використанням сучасних мультимедійних технологій. Дане обладнання...

Опубликовано:

На кафедрі АВТОМОБІЛЬНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ пройшов день відкритих дверей

На кафедрі АВТОМОБІЛЬНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ Харківського національного автомобільно-дорожнього університету пройшов день відкритих дверей з випускниками Харківського державного політехнічного коледжу.

Наші гості познайомилися з однією з найбільш актуальних спеціальностей в галузі...

Опубликовано:

Відбулась он-лайн зустріч на Zoom платформі в рамках реалізації Еразмус проєкту "Розвиток практично орієнтованої спрямованої на студентів

7 грудня 2020 р. відбулась чергова он-лайн зустріч на Zoom платформі в рамках реалізації Еразмус проєкту "Розвиток практично орієнтованої спрямованої на студентів освіти у напрямку моделювання кібер-фізичних систем", CybPhys, №609557-EPP-1-2019-1-LV-EPPKA2-CBHE-JP.

Порядок...

Опубликовано:

ВІТАЄМО Гнатову Ганну Андріївну

студентку ІІІ курсу автомобільного факультету, групи АЕ-31-18

з призначенням академічної стипендії Президента України

на перший семестр 2020/2021 навчального року

Опубликовано:

Пройшла чергова он-лайн зустріч в рамках реалізації проєкту Erasmus+ KA2

2 листопада 2020 р. в рамках реалізації Еразмус проєкту "Розвиток практично орієнтованої спрямованої на студентів освіти у напрямку моделювання кібер-фізичних систем", CybPhys, № 609557-EPP-1-2019-1-LV-EPPKA2-CBHE-JP пройшла чергова он-лайн зустріч на Zoom платформі

Порядок...

Опубликовано:

Участь представників кафедри автомобільної електроніки у вебінарі НАЗЯВО

08 жовтня завідувач кафедри автомобільної електроніки  Гнатов А.В. та професор кафедри автомобільної електроніки Аргун Щ.В.  взяли участь у вебінарі, організованому НАЗЯВО (Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти-Україна) і Plagiat.pl.

Спікери:

1. Виконавчий...

Опубликовано:

Пройшов перший моніторинг проєкту Erasmus+ KA2

29 жовтня у форматі он-лайн пройшов перший моніторинг проєкту  Erasmus+ KA2 «Розвиток практично орієнтованої спрямованої на студентів освіти в галузі моделювання кібер-фізичних систем» (CybPhys). 

У зустрічі прийняли учать представники грантхолдеру проєкту – Ризький технічний...

Опубликовано:

Представники кафедри автомобільної електроніки провели робоче засідання в рамках реалізації Еразмус проєкту CybPh

Сьогодні 05.10.20 р. представники кафедри автомобільної електроніки ХНАДУ сумісно з представниками ВНЗ партнерів проєкту прийняли участь у робочому засіданні на Zoom платформі в рамках реалізації Еразмус проєкту "Розвиток практично орієнтованої спрямованої на студентів освіти у...

Вверх

Вітаємо наших студентів з початком навчального року!

Вверх