НОВОСТИ

Опубликовано:

МОН затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Опубликовано:

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ

До уваги студентів та викладачів! На сторінці автомобільного факультету розміщено розклад складання іспитів в дистанційній формі в умовах карантину.

 

РОЗКЛАД ІСПИТІВ

Опубликовано:

Залік з дисципліни «Технічна експлуатація машин» для студентів груп АПМ-21-18 і АПМ-12т1-19 спеціальність «Прикладна механіка»

Відповідно з «Тимчасового  порядку проведення літньої екзаменаційної сесії 2019-2020 навчального року за дистанційною формою в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті в умовах карантину» залік з дисципліни «Технічна експлуатація машин» для студентів груп...

Опубликовано:

Расписание занятий по дистанционному обучению

Кафедрой «Технической эксплуатации и сервиса автомобилей» организованы дополнительные консультации по курсовому и дипломному проектированию по специальности 274 - Автомобильный транспорт.

Дополнительную информацию можно получить Внутренняя ссылка открывается в текущем окнетут

Опубликовано:

Организация дистанционного обучения по дисциплинам кафедры во время карантина

На кафедре «Технической эксплуатации и сервиса автомобилей» организовано дистанционная форма обучения студентов очного и заочного образования по специальности 274 – Автомобильный транспорт.

Дополнительную информацию можно получить Внутренняя ссылка открывается в текущем окнетут.

Опубликовано:

Важлива інформація

У зв'язку з продовженням загальнонаціонального карантину в ХНАДУ карантин також продовжено до 24.04.2020 включно. Залежно від епідеміологічної ситуації карантин може бути продовжений і далі. Наказом ректора №36 від 12.03.2020 навчальний процес організовується в дистанційній...

Опубликовано:

Дистанционное обучение

                 Дистанционное обучение. С 13.03.2020 по 3.04.2020 в святи с карантином в ХНАДУ проводится дистанционная форма обучения по дисциплине Теория и методы научных исследований. Лектор доцент Назаров А.И. Кафедра технической эксплуатации и сервиса автомобилей.    

Опубликовано:

Кульова стрільба

                 Кульова стрільба. 12.02.2020. У гуртожитку №1 відбулися змагання з кульової стрільби з пневматичної зброї. За результатами змагання перемогу здобули студенти автомобільного факультету: Неделько Ярослав, Синка Ярослав і Журавльов Євген.    

Опубликовано:

Захист довкілля

Захист довкілля. 12.02.2020. На кафедрі ТЕСА проведено Інтер бізнес форум за участі фахівця з автомобільного транспорту із Франції, П’єра Уейкфорда. Під меседжем «У всіх видів транспорту є один загальний пункт - енергія» пан П’єр Уейкфорд подав рішення світової проблеми: економії...

Опубликовано:

Навчання за межами України

                 Навчання за межами України. 02.03.2020. За програмою з обміну студентами між вишами країн відбули до польського Лодзинського політехнічного університету для навчання на період з 2.03.2020 по 3.07.2020 студенти другого курсу автомобільного факультету ХНАДУ:...

Опубликовано:

УВАГА!!! РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5

Харківський національний автомобільно-дорожній університет 

Автомобільний факультет 

"13" березня Харків

У період карантину з 12 березня до 3 квітня 2020 року викладачам автомобільного факультету забезпечити: 

  • оновлення програм навчальних дисциплін; 
  • оновлення методичних...

Вверх