Кафедра "ДВИГАТЕЛИ ВНУТРЕННЕГО СГОРАНИЯ"

Кафедра ДВС ХНАДУ основана в 1930 году.

В настоящее время кафедра ДВС ХНАДУ - это учебно-научный комплекс, обеспечивающий подготовку бакалавров, магистров и докторов философии по специальности 142 «Энергетическое машиностроение» (профессиональное направление «Двигатели внутреннего сгорания»).

Кафедра выполняет широкий спектр научных и научно-методических исследований, направленных на повышение эффективности учебного процесса и решение перспективных задач двигателестроения.

 

Енергетичне машинобудування - галузь виробництва промислового обладнання для генерації і передачі різних форм енергії. Область професійної діяльності фахівця даної спеціальності - проектування, дослідження, налагодження та монтаж енергетичного обладнання, організаційно-управлінська діяльність.

Це робота з машинами, установками, двигунами і апаратами з виробництва, перетворення і споживання різних форм енергії (парові і водогрійні котли, холодильні установки, компресори та вакуумні установки, парогенератори, ядерні реактори і енергетичні установки, парові, газові турбіни та двигуни, камери згоряння)...Внутренняя ссылка открывается в текущем окнедалі

Последние новости

Опубликовано:

Засідання секції "Перспективні ДВЗ"

24.10.2023 р. відбулося засідання секції "Перспективні двигуни внутрішнього згорання" у рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої до Дня автомобіліста та дорожника "Сучасні технології в автомобілебудуванні, транспорті та при підготовці фахівців".

Зроблені доповіді...

Опубликовано:

Засідання секції 4 - Перспективні двигуни внутрішнього згоряння

Запрошуємо на засідання секції 4 - Перспективні двигуни внутрішнього згоряння
Міжнародної науково-практичної конференції до Дня автомобіліста та дорожника"Сучасні технології в автомобілебудуванні, транспорті та при підготовці фахівців ", яка відбудеться на дистанційній платформі о 14:00 24.10.2023 р....

Опубликовано:

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференція до "Дня автомобіліста та дорожника"

 

Автомобільний факультет запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференція до Дня автомобіліста та дорожника "Сучасні технології в автомобілебудуванні, транспорті та при підготовці фахівців ", що відбудеться 23-25 жовтня 2023 р.

Детальна інформація доступна за <link...

Опубликовано:

Захист випускних бакалаврських робіт спеціальності 142

20.06.2023 та 22.06.2023 проходив захист випускних робіт бакалаврів спеціальності 142 "Енергетичне машинобудування". Загалом успішно захистили свої роботи 14 здобувачів, тобто всі, кого було допущено. Студенти показали досить високий рівень знань підчас відповідей на питання членів ДЕК. Особливо...

Опубликовано:

BOSCH SERVICE ЗАПРОШУЄ УЧНІВ!

Bosch service запрошує студентів Автомобільного факультету ХНАДУ на навчання. Детальна інформація в файлі за цим Начинается скачивание файлапосиланням.

КОНТАКТЫ

Адрес: комната 406 (4 этаж),ул. Ярослава Мудрого, 25,Харьков, 61002 ГСП, Украина.Телефон: +38 (057) 707-37-25.Электронная почта: dvs@khadi.kharkov.ua

Отправить сообщение

Наши партнёры