КАФЕДРА АВТОМОБІЛЬНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ

На кафедрі працює висококваліфікований професорсько-викладацький склад: 6 докторів наук, професорів, 6 кандидатів наук, доцентів, 5 аспірантів, які забезпечують навчальний процес за професійними дисциплінами за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка» освітнього рівня бакалавр за Opens external link in new windowОсвітньою програмою "Електромобілі та автомобільна електроніка" та освітнього рівня магістр за Освітньою програмою "Електромобілі та енергозберігаючі технології".

Кафедра має свої комп'ютерні класи, в яких студенти отримують можливість виконувати домашні завдання, працювати над курсовими та дипломними роботами.

На кафедрі постійно проводиться велика науково-практична робота, результати якої регулярно публікуються у відомих фахових виданнях як в Україні, так і закордоном.

Кафедра має лабораторії з сучасним обладнанням серед яких:

  • комплекс для навчання та практичних досліджень на електромобілях Nissan Leaf  
  • автомобіль з гібридною силовою установкою TOYOTA PRIUS
  • автомобіль Hyundai ACCENT
  • електромобіль Sens
  • комплекс сонячної зарядної станції для електромобілів
  • комп'ютерний клас із сучасним обладнанням для навчання з програмування мікроконтролерів, творчої наукової роботи та роботи над курсовими та дипломними роботами

На кафедрі постійно проводиться велика науково-практична робота, результати якої регулярно публікуються у відомих фахових виданнях як в Україні, так і закордоном. Кафедра автомобільної електроніки має власний електронний науковий журнал «Автомобіль і електроніка. Сучасні технології», що включено до Переліку наукових фахових видань України категорії «Б».

Студенти залучаються до наукової роботи та беруть участь у міжнародних конференціях. Найбільш здібних студентів запрошують до аспірантури з дослідження гібридних автомобілів, електромобілів та інших актуальних і цікавих завдань. (детально див.разділ «Наукова діяльність»).

Наші випускники (починаючи ще зі старших курсів) успішно працюють на промислових підприємствах і фірмах, у проектних, конструкторських і науково-дослідних організаціях, сервісних центрах, навчальних закладах різних рівнів, відкривають свої фірми з ремонту, сервісного обслуговування та продажу комплектуючих деталей і вузлів автомобілів. Вони ініціативні, широко освічені, здатні вирішувати не тільки науково-технічні, але організаційно-економічні завдання. Якщо Ви хочете отримати відмінну вищу освіту і стати висококваліфікованим фахівцем - приходьте вчитися до нас, на кафедру автомобільної електроніки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ).

Останнi новини

Опубліковано:

Стартує новий проект Erasmus+ «Цифрова трансформація освітнього процесу вищих навчальних закладів в Україні та Молдові для сталої взаємодії

23 листопада представники кафедри автомобільної електроніки ХНАДУ прийняли учать в першій онлайн зустрічі в рамках підготовки до реалізації нового проєкту Erasmus+ «Цифрова трансформація освітнього процесу вищих навчальних закладів в Україні та Молдові для сталої взаємодії з підприємствами» (Digital...

Опубліковано:

Робота Секції "ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТЦІ ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ" конференції "Сучасні технології в автомобілебудуванні, транспорті та при підготовці

Велика подяка та вітання всім учасникам Міжнародної науково-практичної конференції до Дня автомобіліста та дорожника "Сучасні технології в автомобілебудуванні, транспорті та при підготовці фахівців" у рамках роботи Секції "ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТЦІ ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ". Ваші цінні доповіді та активні...

Опубліковано:

Кафедра Автомобільної електроніки приймає участь у новому грантовому проєкті за програмою Еразмус+

Кафедра Автомобільної електроніки ХНАДУ приймає учать у реалізації нового грантового проєкту за програмою Еразмус+ «Цифрова трансформація освітнього процесу вищих навчальних закладів в Україні та Молдові для сталої взаємодії з підприємствами» (Digital transformation of HEIs education process in...

Опубліковано:

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференція до "Дня автомобіліста та дорожника"

 

Автомобільний факультет запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференція до Дня автомобіліста та дорожника "Сучасні технології в автомобілебудуванні, транспорті та при підготовці фахівців ", що відбудеться 23-25 жовтня 2023 р.

Детальна інформація доступна за <link...

Опубліковано:

Вийшов 23-й випуск фахового видання категорії Б "Автомобіль і електроніка. Сучасні технології"

Вийшов черговий Opens external link in new window23-й випуск фахового видання категорії Б "Автомобіль і електроніка. Сучасні технології" (ISSN: 2226-9266)

Всі публікації знаходяться у відкритому доступі і з ними можна ознайомитися на сайті журналу.

Журнал включено до Переліку наукових фахових видань України Категорії "Б" наказом...

КОНТАКТИ

Наша адреса: 61002, м. Харків,
вул. Ярослава Мудрого, 25, ХНАДУ,

E-mail: ae.hnadu@remove-this.gmail.remove-this.com 
Телефон кафедри: (057) 707-36-96

Зав.каф. Андрій Вікторович Гнатов:
моб. тел.: +38 066-743-08-87

 

 

Наші американські друзі і партнери:

Запрошуємо студентів пройти безкоштовне онлайн стажування в американській компанії Nobel Explorers з подальшим отриманням сертифікату міжнародного зразку.