Переваги навчання на автомобільному факультеті

На факультеті здійснюється підготовка молодших бакалаврів, бакалаврів, магістрів та докторів філософії (PhD) за спеціальностями:

Начинается скачивание файлаСкачати буклет Бакалавр                                                       Начинается скачивание файлаСкачати буклет Магістр

Шановні абітурієнти, випускники шкіл, технікумів, бакалаврату та магістратури. Автомобільний факультет в умовах воєнного часу здійснює набір на навчання за своїми основними спеціальностями. Все відбувається дистанційно - подача заяв і документів. Навчання на факультеті також ведеться дистанційно. Ми дбаємо про безпеку студенів та викладачів, тому заняття здійснюються на навчальному сайті ХНАДУ, а користувачі працюють в різних куточках країни. Ви можете знаходитися у будь-якому місті нашої країни, або за її межами і стати нашим студентом. Факультет здійснює набір студентів (здобувачів вищої освіти) за трьома рівнями – бакалавр, магістр, доктор філософії. Всі спеціальності факультету мають акредитацію, це означає, що кожний наш випускник отримує диплом державного зразка. Крім того, на автомобільному факультеті продовжує працювати міжнародна програма ERASMUS+ та інші програми, які дозволяють студентам проходити навчання, практичну підготовку та стажування в країнах Євросоюзу.

Відповіді на Ваші запитання і допомогу, щодо вступу, можна отримати, якщо зв’язатися з нами за номерами та адресами, вказаними на сторінці нашого сайту.

Ми не здаємося, ми тримаємося. Ворог нас не переможе, ніколи. Слава нашім Героям! Слава нашій Україні!

Консультації для абітурієнтів які знаходяться у Харківської області, можна отримати в консультаційному центрі міста Харків. Керівник центру декан Леонтьєв Дмитро Миколайович, тел. (+380 95 903 68 88), пошта: dima.a3alij@gmail.com   

Помічник центру Лозівського району: доцент Ярита Олександр Олександрович (+380 99 982 20 81)

Помічник центру Харківського району: професор Леонтьєв Дмитро Миколайович (+380 50 343 18 27)

Помічник центру Чугуївського району: доцент Чаплигін Євген Олександрович (+380 50 955 95 60)

ЄВРОПЕЙСЬКА БАЗА НАВЧАННЯ

Навчання на автомобільному факультеті має міжнародну спрямованість. Відома в усьому світі фірма

на базі автомобільного факультету розмістила свій навчальний центр «Академія BOSCH», де студенти автомобільного факультету мають можливість безкоштовно освоїти програми підготовки фахівців європейського рівня 

МІЖНАРОДНИЙ РІВЕНЬ НАВЧАННЯ. ПОДВІЙНІ ДИПЛОМИ

На автомобільному факультеті працює міжнародна програма Внешняя ссылка открывается в новом окнеERASMUS+, яка дозволяє студентам автомобільного факультету проходити навчання в країнах Євросоюзу та отримати подвійні дипломи про вищу освіту як рідного факультету, так і одного з європейських університетів.

СТАЖУВАННЯ В КРАЇНАХ ЄВРОСОЮЗУ

Студенты автомобильного факультета проходят международную практику и стажировку в странах Евросоюза на автомобильных предприятиях WOLKSWAGEN, HYUNDAI, BMW 

Внешняя ссылка открывается в новом окнеНАВЧАННЯ І СТАЖУВАННЯ БЕЗ КОРДОНІВ: ПРАКТИКА В ПОЛЬЩІ

Внешняя ссылка открывается в новом окнеОСВІТА ЗА КОРДОНОМ - НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ, ЛАТВІЇ, ЧЕХІЇ, КАНАДІ...

ДРУГА ВИЩА ОСВІТА

В процесі навчання на автомобільному факультеті студенти отримують не тільки висококласну інженерну освіту, але і військову освіту з присвоєнням офіцерського звання. В цому напрямку автомобільний факультет співпрацює з військовими кафедрами університету Національної гвардії Україниуніверситету цивільного захисту та іншими військовими університетами.  

Також за бажанням студенти автомобільного факультету можуть навчитися на другій спеціальності за вибором:

Внешняя ссылка открывается в новом окнеУправління та бізнесу;

Внешняя ссылка открывается в новом окнеМеханічний факультет;

Внешняя ссылка открывается в новом окнеДорожньо-будівельний;

Внешняя ссылка открывается в новом окнеТранспортних систем.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ

Сьогодні факультет співпрацює з провідними автомобільними фірмами дилерами – це СОЛЛІ+, ELCARS, Майстер сервіс, Автодом, Фрунзе-Авто, MERCEDES-BENZ, MITSUBISHI, VOLKSWAGEN, HYUNDAI та ін.

Внешняя ссылка открывается в новом окнеНАШІ ПАРТНЕРИ

Автомобільний факультет приймає безпосередньо участь у працевлаштуванні своїх випускників на такі посади, як керівник і менеджер автомобільного сервісу, відділу запасних частин і продажу автомобілів, а також посади інженерного рівня з діагностики та обслуговування автомобілів (електромобілів, гібридів).

Протягом усієї своєї історії автомобільний факультет готував і готує керівні кадри для ДАІ (нині Національна поліція, дорожня поліція), а також фахівців високого інженерного рівня для експертних підрозділів Міністерства внутрішніх справ України, які займаються проблемами дослідження дорожньо-транспортних пригод.  

Звернення випускників до абітурієнтів

  

СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ ТА СПОРТ

Студенти автомобільного факультету приймають активну участь у науковому житті університету та наукових розробках кафедри.

Нукові роботи факультету

Студенти автомобільного факультету публікуються у наукових виданнях та приймають участь у роботах міжнародних конференій.

Збірник наукових праць студентів

 

 

Студенське життя – це набагато більше, ніж просто лекції, семінари і здача сесії! Не можна стати справжнім студентом, просто склавши вступні іспити! Чи буде твоє життя сповнене захоплюючих подій, спілкувань і нових знайомств, або ти зосередитишся на поїздці від будинку до університету і назад – залежить тільки від тебе!

Автомобільний факультет має гуртожиток у серці міста біля Центрального парку культури та відпочинку. Гуртожиток є найкращим у місті.

Студенти автомобільного факультету успішно працюють в проектно-конструкторському бюро, в лабораторії, де проектуються і виготовляються спортивні автомобілі. Перша та єдина українська команда університету і автомобільного факультету постійно бере участь у міжнародних змаганнях Shell Eco-marathon, де показала рекордний результат 575 км на одному літрі пального.

Автомобільний факультет пишається своїми досягненнями спортсменами – переможцями: в місті Салоніки (Греція) на змаганнях Всесвітньої Універсіади – чемпіонаті світу серед студентів – Ельдар Мансиров Став переможцем та отримав звання майстра спорту міжнародного класу з вільної боротьби. На чемпіонаті світу серед аматорів з кікбоксингу В Берліні (Німеччина) Микита Дюкарєв Завоював Чемпіонський титул. У Бангкоку (Таїланд) На чемпіонаті Світу З тайського боксу серед аматорів чемпіоном у важкій вазі став Безус Дмитро. Багаторазовими чемпіонами Укріїни та переможцями й призерами чемпіонатів Європи є майстри спорту з автоперегонів та картингу Яцюк Олексій Кобзєв Олексій та Григорій Звягін.

Творчі студенти автомобільного факультету Горенко Олександр та Челомбітько Анастасія Стали переможцями в конкурсах «Містер ХНАДУ» та «Міс ХНАДУ» відповідно.   

Відповідальний за роботу з абітурієнтами

(звертайтеся з усіх питань щодо вступу у ХНАДУ)

Кривошапов Сергій Іванович

тел. +38 (066) 057-47-73

e-mail: vstup.avtomob.khadi@gmail.com