Спеціальності Факультету

Вступ до факультету

Щорічно автомобільний факультет приймає в лави студентів понад 200 абітурієнтів.

Для вступу на автомобільний факультет потрібно пройти зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО).

Підготовчі курси

ХНАДУ у лютому 2021 р. продовжується набір абітурієнтів на підготовчі курси для успішної здачі ЗНО

Підготовка здійснюється з основних дисциплін: 

  • математика; українська мова та література; фізика; англійська мова.

Після закінчення підкурсів абітурієнту нараховуються додаткові бали до результатів ЗНО.

Заняття проходять по суботах в аудиторіях ХНАДУ за адресою вул. Ярослава Мудрого, 25 (метро Пушкінська).

Для бажаючих можлива дистанційна форма навчання.

Контактна інформація:

  • Керівник підкурсів - Анна Борисівна тел. 067-57-23-950;
  • Декан автомобільного факультету - Олексій Вікторович, тел. 050-275-51-59, sarayev9@gmail.com.

Підготовка офіцерів запасу

Студенти автомобільного факультету (хлопці та дівчата) проходять проходять військову підготовку в Академії Нацгвардії України, в Харківському університеті повітряних сил та на факультеті військової підготовки ім. Верховної ради України "ХПІ", Національному університеті цивільного захисту України.Випускники автомобільного факультету отримають диплом бакалавра та магістра міжнародного зразка та звання офіцеру запасу.

Підготовка водіїв

Всі студенти автомобільного факультету отримують посвідчення водія, проходячи навчання на сучасних автомобілях Skoda, Renault, Daewoo.

Вступ до аспірантури 

Випускникам факультету надається можливість до вступу в аспірантуру за спеціальностями:

  • 274 Автомобільний транспорт;
  • 142 Енергетичне машинобудування.

Передипломна практика та працевлаштування випускників

Передипломна практика студентів автомобільного факультету здійснюється на автомобільних підприємствах та дилерських центрах наших партнерів: «Audi», «BMW», «Chery», «Chevrolet», «Citroen», «Daewoo», «Ford», «Honda», «Hyundai», «Kia», «MAN», «Mazda», «Mersedes-Benz», «Mitsubishi», «Nissan», «Opel», «Peugeot», «Porsche», «Renault», «SEAT», «Skoda», «Subaru», «Suzuki», «Toyota», «Wolkswagen», а також у підрозділах експертних служб з автотехнічних досліджень міністерства юстиції та міністерсва внутрішніх справ України.

Випускники автомобільного факультету після закінчення університету працевлаштовуються на підприємствах і в підрозділах, де проходили практику, на таких посадах: менеджер з продажу автомобілів та запчастин, керівник та адміністратор сервісу, інженер з гарантії, конструктор, експерт-автомеханік, аварійний комісар. 

Студентське життя та спорт

Студенське життя – це набагато більше, ніж просто лекції, семінари і здача сесії! Не можна стати справжнім студентом, просто склавши вступні іспити! Чи буде твоє життя сповнене захоплюючих подій, спілкувань і нових знайомств, або ти зосередитишся на поїздці від будинку до університету і назад – залежить тільки від тебе!

Автомобільний факультет має гуртожиток у серці міста біля Центрального парку культури та відпочинку. Гуртожиток є найкращим у місті.

Студенти автомобільного факультету успішно працюють в проектно-конструкторському бюро, в лабораторії, де проектуються і виготовляються спортивні автомобілі. Перша та єдина українська команда університету і автомобільного факультету постійно бере участь у міжнародних змаганнях Shell Eco-marathon, де показала рекордний результат 575 км на одному літрі пального.

Автомобільний факультет пишається своїми досягненнями спортсменами – переможцями: в місті Салоніки (Греція) на змаганнях Всесвітньої Універсіади – чемпіонаті світу серед студентів – Ельдар Мансиров Став переможцем та отримав звання майстра спорту міжнародного класу з вільної боротьби. На чемпіонаті світу серед аматорів з кікбоксингу В Берліні (Німеччина) Микита Дюкарєв Завоював Чемпіонський титул. У Бангкоку (Таїланд) На чемпіонаті Світу З тайського боксу серед аматорів чемпіоном у важкій вазі став Безус Дмитро. Багаторазовими чемпіонами Укріїни та переможцями й призерами чемпіонатів Європи є майстри спорту з автоперегонів та картингу Яцюк Олексій Кобзєв Олексій та Григорій Звягін.

Творчі студенти автомобільного факультету Горенко Олександр та Челомбітько Анастасія Стали переможцями в конкурсах «Містер ХНАДУ» та «Міс ХНАДУ» відповідно.   

Контакти

61002, Україна, м. Харків,

вул. Ярослава Мудрого, 25

Головний корпус, 2-й поверх, ауд. 210

Станція метро: Пушкінська

Телефони:

Декан (050) 275-51-59

Сараєв О.В.: (050) 707-37-16

Зам.декана з навч.роботи

Поваляєв С.І.: (057) 707-36-91

Зам.декана з виховної роботи

Безрідний В.В.: (066) 271-75-49

 Секретар: (057) 707-37-16